Linda Nejezchlebová


Mít karavan úplně můj sen nebyl, zato cestování ano. Cestovala jsem za svobodna, sama, s manželem, s dětmi, zvířectvem.  Karavan nám do cesty vjel. Náhodou. Nakonec je z toho 2v1. Cestování karavanem. Nejen při karavaningu jsem kamarádka, manželka jednoho, maminka tří, svačinářka/taxikářka čtyř a psa, organizátorka, lektorka jógy, a zosobnění celé řady profesí dle potřeby svých nejbližších....Za zkušenou karavanistku se nepovažuji, protože se učím celý život a každý výjezd je unikát, ať už jde o směr, cíl, zážitky či zkušenosti.


S hrdostí říkám, že je mi přes čtyřicet. Po většinu času se řídím mottem CARPE DIEM a stále se utvrzuji, že

WHAT WE THINK, WE BECOME.

Podařilo a daří se mi v životě to, o čem jsem snila a sním.

Sníte taky?

LINDA NEJEZCHLEBOVÁ

Jak dostat cestovní nevolnost pod kontrolu

Jak dostat cestovní nevolnost pod kontrolu

Cestovní nevolností, neboli kinetózou (tzv. nemocí z pohybu) trpí hlavně děti a dospívající, ale i každý třetí dospělý. Tento stav může vzniknout pokud je vjem pohybu v rovnovážném orgánu vnitřního ucha v rozporu s tím co vidíme. Projevuje se zíváním, bolestmi hlavy, pocením, studeným potem, nadměrným sliněním i zvracením. Lze tomu předejít?

Kolem světa za pár hodin. 6 evropských minisvětů

Kolem světa za pár hodin. 6 evropských minisvětů

Často tvrdíme, že nemáme čas procestovat a vidět všechny země. Přitom stačí jednodenní výlet a s trochou nadsázky to zvládnout jde. Vítejte ve světě miniatur!

PEKelně SE SOustřeď

PEKelně SE SOustřeď

Nejznámější rodinná paměťová hra má nekonečný počet zobrazení, tvarů i materiálů. Princip zůstává stejný – najdi dvě shodná nebo příbuzná zobrazení. Hraje se po celém světě a je stará přes tisíc let. Proč se jí u nás říká PEXESO?